Poznejte svět a najděte nové přátele

Patříte k těm, kteří na pláži nevydrží déle, než několik desítek minut a preferují aktivní dovolenou? V tom případě jsou pro vás tím pravým poznávací zájezdy, které představují vyvážený poměr mezi relaxací a zajímavými aktivitami. Není jediný důvod, proč byste měli sedět na jednom místě, když můžete poznávat zajímavá místa. Rozhodnete-li se pro dovolenou s cestovní kanceláří MUNDO, získáte navíc nové přátele. Vydejte se do světa v kolektivu, který je takříkajíc „na stejné vlně“ a odvezte si s sebou domů pořádnou porci nezapomenutelných zážitků!

Vybere si opravdu každý

Cestovní agentura MUNDO funguje již od roku 1998 a na jejím počátku stála studentská vášeň. Postupem času se nabídka zájezdů rozrostla a přibývaly nové a nové destinace. To, že celá řada klientů jezdí na poznávací zájezdy pravidelně, je důkazem perfektní organizace a skvělé atmosféry. MUNDO momentálně nabízí autobusové zájezdy, které jsou zaměřeny převážně na turistiku a hory, ale také celou řadu zájezdů, které se nesou ve znamení prohlídek kulturních památek. Nejčastěji však jde o kombinaci obojího a na své si tak přijde opravdu každý. Neméně zajímavé jsou i cyklozájezdy. Je jen na vás, zda si předem stanovenou trasu prodloužíte či naopak zkrátíte a svezete se autobusem. Pořadatelé své klienty nijak neomezují, vždy však kladou značný důraz na jejich bezpečnost.

Přesvědčit se můžete sami

Na mundo.cz najdete kompletní přehled destinací a fotografie z již proběhlých výletů. Každý zájezd je doplněn o důležité informace, díky kterých se dozvíte zajímavosti o dané destinaci, stejně jako o náročnosti zájezdu. Neměli bychom zapomenout i na školní zájezdy, které agentura MUNDO sestaví na míru vašich požadavků. Ke každým 14 studentům je navíc jedno učitelské místo zcela zdarma. Studenti jistě rádi využijí slevu až 5% na některý z katalogových zájezdů. Není na co čekat, vydejte se do světa a skvěle se pobavte!