Jak cestovat levně a se vší parádou? Víme to!

Milujete cestování, ale místo toho, abyste balili kufry, sedíte doma a sledujete cestopisné pořady? Pokud jsou důvodem omezené finance, máme pro vás skvělou zprávu. Dovolená nemusí být tak drahá, jak jste si možná mysleli. Ceny zájezdů jsou rok od roku levněji, takže se do světa můžete podívat i velmi levně. Doslova za neodolatelné ceny… A my vám prozradíme, kde najdete ty nejvýhodnější nabídky a na co byste neměli zapomenout před tím, než se vydáte za hranice České republiky.

Kdo srovnává, ušetří majlant

Cestovních kanceláří je jako hub po dešti. Už dávno neplatí, že kdo chce cestovat, musí se smířit s určitými kompromisy. Dnes je to zákazník, kdo si může vybírat. Na druhou stranu není snadné porovnat všechny zajímavé nabídky – ruční porovnávání zájezdů je přeci jen velmi zdlouhavé. Řešení je snadné a má podobu srovnání zájezdů, které provozuje dlouholetá stálice na českém internetu NewTravel.cz. Vyhledávání zájezdů je rychlé, snadné a intuitivní. Vyberete si specifickou kategorii (např. last nebo first minute) či destinaci a případně využijete vyhledávací pole, ve kterém vyplníte upřesňující informace. Obratem se zobrazí nabídky a je jen na vás, zda si některou z nich vyberete či nikoliv.

Do světa jedině s ověřenou CK

Srovnání zájezdů na NewTravel.cz má i další výhody. V databázi na vás čekají nabídky od více než 105 ověřených cestovních kanceláří. Nemůže se stát, že šlápnete vedle, protože vždy dostanete na výběr to nejlepší, co je aktuálně na trhu. Přečtěte si bližší informace o jednotlivých cestovkách a inspirujte se přehledem nejprodávanějších zájezdů.

Je libo eurovíkend nebo nezapomenutelnou exotiku?

Na NewTravel.cz najdete klasiku, populární eurovíkendy i luxusní zájezdy do exotických destinací. Ať už máte v plánu šnorchlování u atolů, radovánky na sněhu nebo romantickou večeři ve vyhlášené pařížské restauraci, přijdete si na své. Tak na co ještě čekáte? Naplánujte si dovolenou svých snů a vydejte se vstříc novým zážitkům. A nezapomeňte se pojistit, protože štěstí přeje připraveným.