2 x za exotikou: Punta Cana a Gran Canaria

Chcete letos zažít dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete? V tom případě by vás měla zajímat nabídka exotických zájezdů, které nabízí cestovní kancelář AIRSTOP.CZ. Cestovka funguje již od roku 2005 a zabývá se online prodejem zájezdů i samostatných letenek od renomovaných zahraničních cestovních kanceláří. Podotýkáme, že jde pouze o prověřené rakouské a německé ck a ceny jsou totožné jako při nákupu přímo u cestovní kanceláře. AIRSTOP.CZ je největším českým a slovenským prodejcem zájezdů od rakouských a německých cestovních kanceláří a poskytuje svým zákazníkům vysoce kvalitní služby za bezkonkurenční ceny. A abychom vás na letošní dovolenou příjemně navnadili, vybrali jsme pro vás dvě atraktivní exotické destinace. Zda se vydáte právě do některé z nich, nebo si nakonec vyberete úplně jiné místo, je samozřejmě na vás, v obou případech však jde o znamenitou volbu. Ostatně posuďte sami...

Punta Cana – vzhůru do karibského ráje

Dominikánskou republiku vám zřejmě příliš představovat nemusíme. Karibský stát, který se rozkládá ve východní části ostrova Hispaniola, je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací vůbec. Mezi nejvyhledávanější dominikánské rekreační oblasti pak bezesporu patří právě Punta Cana, které se nachází na východním pobřeží Hispanioly. V místech, kde se mísí rozbouřený Atlantik s poklidným Karibským mořem, na turisty čeká na šedesát kilometrů bělostných pláží, ale také pestrý noční život a samozřejmě luxusní hotelové rezorty. Punta Cana si zamiluje každý, kdo touží po nekonečném slunění na nejkrásnějších dominikánských plážích v prostředí hájů kokosových palem, tyrkysové vody a blankytně modré oblohy. Hledáte-li ráj na zemi, dost možná ho najdete právě v Punta Cana.

Gran Canaria – plážemi to teprve začíná

Gran Canaria, jeden z nejnavštěvovanějších ostrovů souostroví Kanárských ostrovů, jsme si nevybrali náhodou. Bělostné pláže a křišťálovou vodu totiž jakoby někdo vytrhl z karibského koloritu. Kromě lenošení u pláže nebo hotelového bazénu však nabízí i spoustu dalších atraktivních míst – horské městečko Teror s koloniálním kostelem Nuestra Seňora del Pino nebo jižně položený přístav Puerto de Mogan, který nápadně připomíná italské Benátky. Za pozornost stojí i okolí majáku Maspalomas, které tvoří písečné duny. Kanárské ostrovy last minute je zkrátka exotika se vším všudy, ale za mnohem nižší cenu.