Kvalitní lyžování nemusí být drahé!

Kdy začíná lyžařská sezóna 2015/2016? Někde již začala, jinde je na spadnutí. Co to znamená pro vás? Nemeškejte a zkontrolujte si svou výbavičku! Vezměte lyže do servisu, kde vám nabrousí hrany, navoskují a zacelí skluznice a v neposlední řadě upraví nastavení vázání. Údržbu lyží neberte na lehkou váhu, jejich vynikající stav je zárukou bezpečného a kvalitního lyžování. No a my vám prozradíme, jak ušetřit za lyžařské zájezdy

V bazarech a výprodejích seženete lyže za hubičku

O lyžování se traduje, že už není tak dostupné jako kdysi. Jenomže ani kdysi nešlo o levný sport, a to ani za minulého režimu. Navíc se vždy nabízí ekonomická alternativa – slušné lyže i lyžařské oblečení seženete levně ve výprodejích. Pokud se jen trochu vyznáte, ušetříte tisíce korun, aniž byste se na svahu o cokoliv ošidili.

Jak vyřešit ubytování?

Pesimista namítne, že je sice pěkné, mít špičkové lyže za pár korun, ale nemůže si dovolit ubytování a permamentky. I v tomto ohledu je pohled na lyžování, jako na drahý sport, poněkud mylný. Ano, ceny před dvaceti, třiceti lety byly nižší – nezapomeňte je však přepočítat na tehdejší průměrný příjem. Jednoduchými výpočty dojdete k závěru, že ani ubytování a služby související s lyžováním nejsou o nic dražší. Zároveň zdůrazňujeme, že současná úprava tratí a další aspekty jsou na nesrovnatelně vyšší úrovni. Možná si říkáte – co z teorie, když jste nestihli uspořit adekvátní částku… Ale ani nedostatek finančních prostředků nemusí být překážkou. Stačí, když se po lyžařských zájezdech poohlédnete na srovnávači cen zájezdů Newtravel.cz.

S Newtravel si skvěle zalyžujete u nás i v zahraničí

Na stránkách najdete lyžařské zájezdy do českých hor i do oblíbených lyžařských středisek v zahraničí. Ať už vaše volba padne na Krkonoše, Šumavu, Jeseníky, Vysoké či Nízké Tatry nebo třeba Rakouské Alpy, vždy najdete nejvýhodnější nabídky, které vás utvrdí v tom, že lyžování není jen pro „vyvolené“!