Konference či teambuilding na zámku? Skvělý nápad!

Hledáte-li prostor, kde poděkovat svým zaměstnancům za další rok spolupráce, nebo místo, kde byste rádi uspořádali výjimečnou tiskovou či jinou konferenci, jistě stojí za zvážení zcela unikátní prostory zámku, jehož historie sahá až do neuvěřitelného 13. století. Dnes je nicméně Chateau Herálec po velmi zdařilé rekonstrukci, která přinesla do prostoru luxus a pohodlí, ale zároveň dokázala zachovat unikátní genius loci tohoto místa.

Jakou akci lze na zámku uspořádat?

Firemní akce a teambuldingy, konference pro velké množství účastníků, školení, semináře, tiskovky nebo třeba soukromé představení nového produktu. Nic z toho není problém, protože Chateau Herálec nabízí opravdu široký výběr prostorů, které je navíc možné různě variovat. Některé akce mohou být venku, jiné v salóncích a prostorách restaurace, nabízí se také možnost rezervace celého hotelu v případě, že vaši hosté budou potřebovat setrvat déle či bude akce vícedenní. Ubytování na zámku může vaší akci či události dodat opravdu jedinečnou vážnost a vyznění.

Ubytujte své hosty

Luxusní zámecké pokoje jsou opravdu reprezentativními prostory, kde můžete ubytovat jakkoli náročné hosty, kteří třeba na akci přijeli ze zahraničí či z velké dálky. Nabízí se celkem devatenáct prostorných pokojů pečlivě vybavených veškerým luxusem, o čemž napovídá pětihvězdičkové hodnocení. Hosté se také můžou těšit na výborné snídaně připravené z velké části z lokálních surovin nebo třeba na pillow menu, díky němuž se i ten nejnáročnější host vyspí podle svých představ. V ceně je samozřejmě také možnost navštívit úžasné zámecké wellness.

A jaké prostory se tedy přesně nabízí?

Největší je se svou rozlohou přes dvě stě metrů čtverečních určitě rozlehlá Erbovní vstupní hala, o něco menší je pak nádherná Síň předků. Menší akce je možné uspořádat v některé z tematických jídelen, baru, vinárně či kavárně. Najdete zde také dva salónky, a to Růžový salonek Pánů z Regalu a Pánský salonek Oldřicha z Říčan, fantasticky se pracuje i pťemýšlí v zámecké Oratoři. Z netradičnějších prostor se dá využít také Kaple sv. Anny, rozlehlý zámecký anglický park z 18. století nebo Knihovna s krbem. Samozřejmostí je i možnost uspořádat tematický firemní teambuilding. Zkrátka, ať už vás napadne jakkoli bláznivý či velkolepý plán vaší akce, obraťte se na úžasný personál zámeckého hotelu a buďte si jisti, že tady vaše akce proběhne skvěle a že vám přesně poradí, jak ji koncipovat a kde ji uskutečnit.

Publikováno: 31. 10. 2022

Kategorie: Aktivní dovolená | Dovolená v ČR

Autor: Adam Rýdl