Domů » Tatry: Cenově dostupná dovolená na alpské úrovni
Aktivní dovolená

Tatry: Cenově dostupná dovolená na alpské úrovni

Rozhodli jste se, že si uděláte radost nezapomenutelnou zimní dovolenou? Ačkoliv se zdá, že se sněhové nadílky konečně dočkáme i u nás, málokomu se chce čekat. A vzhledem k tomu, že Rakousko je co by kamenem dohodil, není jediný důvod, proč nevyrazit do zahraničí. Na druhou stranu nejde o jedinou sousední zemi, která nabízí perfektní podmínky pro zimní radovánky. Správnou a výrazně levnější volbou jsou slovenské Tatry. Lyžaři si nemohou vynachválit například skiresort Jasná v Nízkých Tatrách a spousta mladých lidí míří do populárního aquaparku Tatralandia v Liptovském Mikuláši. Proč byste se měli vydat směrem na východ i vy?

Slovensko je levnější

I s menším rozpočtem si užijete spoustu zábavy. Slovensko je výrazně levnější než Rakousko či Itálie. Slováci již několik let platí v eurech, takže si ceny skipasů, ubytování a služeb můžete snadno porovnat.

Špičkové sjezdovky na úrovni

Cena by samozřejmě neměla být rozhodující, alespoň ne na úkor kvality dovolené. Jenomže prostředí Tater se v posledních letech výrazně zlepšilo a nyní nabízí ideální podmínky pro děti, sváteční lyžaře i profesionální sportovce. Kromě výše zmíněného střediska Jasná stojí za zmínku také lokalita Štrbského plesa v Tatranské Lomnici, Zuberec a okolí Ždiaru. Pokud jste zvyklí na alpský standard, na Slovensku ho mít budete. Navíc se zde pohybuje méně lyžařů a nebudete muset dlouho čekat na vleky.

Tatry nejsou jen o lyžování

Lyžování není zdaleka jediná aktivita, za kterou turisté míří do Tater. Samotný pobyt v luxusním hotelu, který nabízí panoramatický výhled do okolí, patří k silným zážitkům. Celkový dojem umocní relaxace ve wellness, procházky po malebném okolí a spousta zajímavých atrakcí. A co je ještě lepší? Všude se bez problémů domluvíte česky!

Do Tater s Karetou

Přesvědčili jsme vás? Vysoké a Nízké Tatry můžete navštívit společně s renomovanou cestovní kanceláří Kareta Tour, která nabízí široké spektrum ubytování ve vyhlášených hotelech a apartmánech. S plnou parádou a za super cenu!

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.