Domů » Na dovolenou s pořádnou slevou!
Dovolená v ČR Dovolená v zahraničí

Na dovolenou s pořádnou slevou!

Jaro je konečně tady a i vy si možná pohráváte s myšlenkou, že byste při nejbližší příležitosti sbalili kufry a vyrazili takříkajíc „za lepším“. Možností je spousta a jediným limitem je aktuální zůstatek na vašem účtu. Pokud si však myslíte, že za pár korun nemůžete mít spoustu muziky, pletete se. Stačí si zaměřit na zlevněné pobyty a užijete si i za hubičku. A to doslova!

Plnohodnotná dovolená za zlomek původní ceny

Dovolená za plnou cenu je přežitek a pokud sledujete aktuální trendy, pravděpodobně jste zaznamenali rostoucí oblibu nejrůznějších slevových portálů. Chyťte příležitost za pačesy a vyhledejte si slevy cestování přes portál NewGo.cz. Ten neprovozuje nikdo jiný než jeden z největších tuzemských internetových prodejců zájezdů NewTravel.cz a soustředí na něm pouze nabídky, které souvisí s pobyty a zážitky. Výběr je opravdu pestrý a na své si přijde opravdu každý. K dispozici jsou slevy na jednodenní a víkendové pobyty v lázních nebo wellness zařízeních, ale i na ubytování v cizině. Ať už vás láká horská turistika v Tatrách nebo opalování na Palmové riviéře v Itálii, určitě si vyberete.

Jak to funguje?

Díky NewGo.cz máte slevy takřka na dosah ruky. Denně aktualizované slevy pobyty jsou oproti standardním ceníkovým cenám až o 60 % výhodnější. Voucherů je ovšem omezený počet a nevyplácí se meškat. Pokud vás některá z akčních nabídek zaujala, na nic nečekejte a rezervujte si ji. Pokud vám přeci jen uteče, nevadí. Na jejím místě se brzy objeví podobná. Může se však stát, že o vouchery neprojeví zájem dostatek zákazníků a sleva nebude aktivována. V takovém případě samozřejmě nic neplatíte. Nechcete-li zmeškat příležitost, nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek. Všechny slevy vám budou chodit na mail.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.