Domů » Černá hora – dovolená pro celou rodinu
Dovolená v zahraničí Last minute

Černá hora – dovolená pro celou rodinu

Zima je nenávratně pryč a pomalu se blíží turistická sezóna. Již za pár měsíců se budeme moci vydat do oblíbených Evropských přímořských destinací, které nabízí dostatek prostoru pro relaxaci a nevšední zážitky. Hledáte ideální dovolenou, kterou si užije celá rodina? Pokud již máte za sebou rodinné dovolené v Itálii, Španělsku či Chorvatsku a poohlížíte se po místě, které jste ještě nenavštívili, mohla by volba padnout na Černou horu. Tato poměrně opomínaná země si s ostatními zeměmi v ničem nezadá a nabízí velmi kvalitní dovolenou se vším všudy. V mnoha ohledech zmiňované přímořské destinace předčí.

Proč právě Černá hora?

Černá hora si v minulosti vytrpěla mnoho politických extempóre, kvůli kterým utrpěla celková hospodářská situace země. V současnosti je na tom Černá hora mnohem lépe a nad vodou ji drží právě turismus. Dovolená Černá hora nabízí vše, co byste od dovolené na Balkánu mohli čekat. Pobřeží Černé hory je lemováno nádhernými písčitými a kamenitými plážemi, které jsou prázdnější, než v sousedním Chorvatsku. Pakliže preferujete soukromí, určitě si přijdete na své. Velmi zajímavá je také příroda ve vnitrozemí. Máte-li rádi nedotčené přírodní rezervace, husté lesy a rozbouřené řeky, bude se vám v Černé hoře líbit. Na druhou stranu zde najdete také celou řadu kulturně-historických památek, které potěší všechny milovníky architektury.

Chcete do Černé hory levně?

Chcete-li se do Černé hory dostat co nejlevněji, mohla by vás zajímat nabídka last minute Černá hora od cestovná agentury NewTravel.  Užijte si plnohodnotnou dovolenou za mnohem nižší ceny, než jste zvyklí a přivezte si domů mnoho nezapomenutelných zážitků, které si budete chtít zopakovat. S NewTravel se do Černé hory dostane opravdu každý. Zájezdy Černá hora jsou skvělou příležitostí, jak se levně podívat k moři.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.