Za exotikou levněji a přitom komfortněji? S německými CK určitě!

Víte, kde nejraději dovolenkují Němci? Není tajemstvím, že si potrpí na exotické destinace. A přestože na naše západní sousedy narazíte takřka všude, nedivte se, když je v hojném počtu potkáte i na druhé straně světa. Aha, vy na exotické zájezdy raději ani nepomýšlíte, protože nemáte peněz nazbyt. Jiná by byla, kdybyste vydělávali tolik jako právě Němci… Ale existuje i jednodušší způsob, jak se podívat do vzdálených zemí. Co byste řekli na to, kdybyste vyrazili s německou cestovní kanceláří?

Jet na exotickou dovolenou s tuzemskou nebo zahraniční cestovkou – je v tom vůbec rozdíl? Možná se budete divit, ale cestování s německými cestovními kancelářemi je nejen levnější, ale zároveň komfortnější. Jak je to vůbec možné?

V prvé řadě jde o to, že Němci patří k náročnějším klientům a nespokojí se s tím, za co by byly většina Čechů vděčná. Německé CK zajišťují vysoký komfort, špičkové služby a vzhledem k tomu, že většinou rezervují celá letadla a hotely, mohou rapidně stlačit cenu.

Vraťme se však k vám. Dali byste si říct, kdyby vám někdo nabídl nezapomenutelnou dovolenou levněji než v českých cestovkách? V tom případě vás zaujme nabídka českého touroperátora RUDOLF REISEN, který spolupracuje s německými cestovkami a zajišťuje odlety z Prahy. A to je hlavní důvod, proč se v minulosti zájezdy s německými CK mírně komplikovaly – bylo nutné dorazit až do Německa a letět odtamtud.

Buďme však trochu konkrétnější. Co si představit pod pojmem exotika? Mezi last a first minute zájezdy natrefíte na exkluzivní destinace v Asii, Africe i Karibiku. Seznam konkrétních destinací je vskutku pestrý a je jen na vás, zda zamíříte na Bali, Srí Lanku, Seychely, Kubu nebo třeba na Jamajku. Neméně atraktivní jsou i okružní plavby a zájezdy na míru pro ty nejnáročnější.

Chcete-li se o dostupném cestování za exotikou dozvědět další informace, pokračujte na www.rudolfreisen.cz nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 100 576.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *