Satori spa: Vyhlášené wellness centrum v Karlíně

Na úvod jednoduchá otázka: kdy jste měli naposledy čas sami pro sebe? Alespoň chvíli, kterou byste strávili v příjemném prostředí a důkladně si zarelaxovali… Dnešní doba klade značné nároky na psychiku a duševní odpočinek proto není radno podceňovat. Zároveň je vhodné myslet také na fyzickou stránku – odpočinek si zaslouží i ztuhlé svaly. Vždyť se proto do wellness centra a zažijte zde nepoznané. Satori spa je místo, kde se budete rádi vracet.

Každý relaxuje po svém

Slovo relaxace lze vylíčit mnoha různými způsoby. A právě proto je ve wellness Praha 8 široké spektrum procedur. Satori spa nabízí saunový svět, masáže, jacuzzi, ale také balíčky koncipované jako rituály. V každém případě se vám dostane perfektní péče a vaše tělo zažije znovuzrození. Domů budete odcházet bez stresu a s dobrou náladou. Změna bude vidět na první pohled také vaší pokožce.

Zažijte atmosférický rituál

Co si představit pod pojmem rituál? Jedná se o kombinaci několika procedur – a všechny jsou mnohem příjemnější, než kdyby byly absolvované samostatně. V rámci „Levandulového ráje“ zažije peeling, reflexní masáž nohou a speciální masku, která nohám poskytne výživu a potřebnou péči.

Další z rituálů nese název Sen jižních moří. Otevírá ho Kleopatřina koupel pro rozzáření a osvěžení pleti. Následuje vybraná masáž – bio nebo aromatickým kokosovým olejem. Při ní se myšlenkami dostanete do dalekých tropických krajin. Konec patří parafínovému zábalu, opět s vůní kokosu.

Za pozornost stojí i další kombinace procedur. Ve wellness Praha Karlín si přijde na své každý.

Nezapomeňte se zastavit do saunového světa a na masáž

Je libo suchou finskou saunu? V Satori spa ji mají. A nejen to, můžete si dopřát také saunování v parní, vulkánové či bio aromatické. Anebo by vám „bodla“ spíše masáž lávovými kameny? Je to na vás, v karlínském wellness si dopřejete relax podle své chuti.

Nezapomeňte si vstup rezervovat s předstihem – o procedury je velký zájem a může se stát, že při návštěvě „na poslední chvíli“ bude obsazeno. Anebo zvažte členství, které vám umožní vstup kdykoliv bez čekání.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *