Nevíte, co s volným víkendem?

Přemýšlíte, jak si odpočinout od každodenní rutiny a rádi byste se alespoň na chvíli dostali do jiného prostředí? Na nic nečekejte a využijte některou z mnoha lákavých nabídek na víkendový pobyt. „Mini-dovolená“ vás bude stát jen zlomek toho, co celotýdenní pobyt a navíc si na ni nebudete muset vybírat volno. A kam vyrazit? Sestavili jsme pro vás žebříček nejoblíbenějších míst, kde se zaručeně nebudete nudit.

1.) Na lyže do Krušných hor

Pobyt na čerstvém vzduchu spojený s lyžováním po upravených sjezdovkách v největším krušnohorském středisku Skiareál Klínovec patří ke nejintenzivnějším zimním zážitkům. Patříte-li navíc k milovníkům snowboardingu, budete si moct zařádit v místním snowparku.

2.) Výše už bydlet nemůžete

Na horách ještě na chvíli zůstaneme. Jak by se vám líbilo přenocovat v nejvýše položeném hotelu ve střední Evropě? Ten se nachází v Krkonoších, nedaleko od nejvyšší hory Sněžky a nazývá se Luční Bouda. Skvělou náladu vám navodí kouzelná příroda (hotel se nachází v 1. zóně Krkonošského národního parku) i místní delikatesa – pivo Paroháč.

3.) Orient na dosah ruky

Udělejte si pohodlí a svěřte svou tělesnou schránku i mysl šikovným rukám masérů. Tradiční thajskou, filipínskou, havajskou či tureckou masáž a spoustu dalších orientálních procedur si můžete vychutnat, aniž byste museli utrácet za letenky a absolvovat dlouhou cestu na směrem na východ. Regenerační a relaxační centrum Orient Spa totiž leží jen kousek od Českých Budějovic a pyšní se nezaměnitelnou atmosférou vkusně upravených historických interiérů.

4.) Život na zámku

Chcete zažít opravdový luxus a poznat, jak se žilo lidem s modrou krví? V tom případě jsou víkendové pobyty v některém z 28 nádherných pokojů v nově zrekonstruovaném novogotickém zámku Chateau St. Havel v Praze 4 právě pro vás! Nechte se hýčkat příjemným personálem a  až vás omrzí procházky po upraveném anglickém parku, jednoduše vyrazíte do středu dění. Historické centrum Prahy je totiž od hotelu, co by kamenem dohodil…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *