Mystic MindBall: Ovládání předmětů myslí aneb nejtajemnější zážitek v Praze

mysticmindball

Toužíte po opravdu neobvyklém zážitku? Po takovém, který se vám vryje do paměti na hodně dlouhou dobu? Kolikrát jste něco podobného slyšeli, ale nakonec se žádné překvapení nekonalo… Nuda a zase jenom nuda. Jenomže v případě hry zvané Mystic MindBall je všechno jinak. Tak schválně – už jste někdy hýbali věcmi pouze pomocí myšlenky? Za nevšedním zážitkem musíte do jedné z malostranských uliček v samém srdci Prahy. Nachází se zde tajemná alchymistická dílna, ve které se dějí prapodivné věci. Mysl zde vítězí nad hmotou!

Mystic MindBall je hra, kterou vyhraje hráč s nejsilnější myslí. Smyslem je rozpohybovat kuličku za pomocí myšlenky a poslat ji do soupeřovy brány. Zvítězí ten, kdo se oprostí od všech myšlenek a dokáže se maximálně koncentrovat. Na fyzické síle tentokrát nezáleží. Souboj se odehrává v tajuplném prostředí místnosti stylizované do dobové alchymistické dílny.

MindBall funguje následujícím způsobem. Hráči si nasadí čelenku zapojenou do biosenzorického systému. Tato technologie se používá především v lékařství a je známá jako EEG. Biosenzor snímá elektrickou aktivitu mozku a prostřednictvím počítače jsou mozkové vlny přenášeny na pohyb kuličky. Mozková aktivita hráčů se průběžně zobrazuje na monitoru jako graf alfa, beta a theta vln.

Mystic MindBall je perfektní prostředek na trénink koncentrace, odstranění stresu a rozvoj kreativního myšlení. Hráči se učí pracovat se svou mozkovou aktivitou a zlepšují svou schopnost učení.

Tajemná místnost se nachází na adrese Vlašská 6 na Praze 1. Jednoho souboje se účastní dva hráči, ale na jednu hru se může dostavit až 6 osob, které se během 60 minut průběžně vystřídají.

Vaše cesta za nejtajemnějším zážitkem v Praze začíná rezervací na www.mysticmindball.com. Nepropásněte ji!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *