Jazykový pobyt v Anglii: Jak správně vybrat kurz?

Ne nadarmo se říká, že se nejlépe naučíme plavat, když nás někdo hodí do vody. No a o výuce cizího jazyka to platí obdobně. Chcete-li se v cizí řeči zdokonalit, můžete si vybrat mezi klasickými kurzy či jazykovou školou, nebo se vydat do zahraničí. Zní to trochu bláznivě? Pravdou je, že v prostředí, ve kterém se daným jazykem hovoří běžně, se naučíte mluvit mnohem rychleji. Budete se muset velmi rychle přizpůsobit a každý den zažijete situace, které vás utuží. Nic podobného byste v rámci běžné výuky nezažili. Přesto si musíte při výběru jazykového pobytu počínat obezřetně.

Zaměřili jsme se na jazykové pobyty v Anglii, které jsou vůbec nejžádanější. Nabídka jazykových kurzů je široká, a proto není jednoduché zvolit ten nejlepší.

Vše je o vhodně zvolené úrovni a intenzitě výuky

Výběr kurzu je především o správném úsudku vaší pokročilosti v angličtině (analogicky i v jiném jazyce). Nepodceňujte se a naopak si vyberte kurz, který je o stupínek výše než vaše stávající znalosti. V takovém případě by byl pobyt neefektivní a pravděpodobně by vám příliš nedal. Nudili byste se anebo byste ve finále připláceli za extra výuku.

Na druhou stranu své síly příliš nepřeceňujte, jinak by se z vašeho pobytu stala noční můra. Se třídou musíte udržet krok, porozumět učivu a složit závěrečné zkoušky. Nechcete přece, aby se vytoužený pobyt v zahraničí nevydařil a vy se domů vrátili mrzutí.

Hurá do Bournemouth!

V souvislosti s jazykovými pobyty v Anglii stojí za zmínku nabídka kurzů v Bournemouth, které zajišťuje Baloon Agency. Dělí se dle intenzity vyučování, tedy počtu lekcí konaných za týden. A je jen na vás, zda si vyberete méně intenzivní výuku 20 lekcí za týden a spoustou času na výlety a volnočasové aktivity nebo intenzivnější kurzy s 30 a více lekcemi (vhodné pro zájemce o kratší pobyty).

Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na balloonagency.cz. So good luck and enjoy your stay in Great Britain!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *