2 x za exotikou: Punta Cana a Gran Canaria

Chcete letos zažít dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete? V tom případě by vás měla zajímat nabídka exotických zájezdů, které nabízí cestovní kancelář AIRSTOP.CZ. Cestovka funguje již od roku 2005 a zabývá se online prodejem zájezdů i samostatných letenek od renomovaných zahraničních cestovních kanceláří. Podotýkáme, že jde pouze o prověřené rakouské a německé ck a ceny jsou totožné jako při nákupu přímo u cestovní kanceláře.

AIRSTOP.CZ je největším českým a slovenským prodejcem zájezdů od rakouských a německých cestovních kanceláří a poskytuje svým zákazníkům vysoce kvalitní služby za bezkonkurenční ceny. A abychom vás na letošní dovolenou příjemně navnadili, vybrali jsme pro vás dvě atraktivní exotické destinace. Zda se vydáte právě do některé z nich, nebo si nakonec vyberete úplně jiné místo, je samozřejmě na vás, v obou případech však jde o znamenitou volbu. Ostatně posuďte sami…

Punta Cana – vzhůru do karibského ráje

Dominikánskou republiku vám zřejmě příliš představovat nemusíme. Karibský stát, který se rozkládá ve východní části ostrova Hispaniola, je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací vůbec. Mezi nejvyhledávanější dominikánské rekreační oblasti pak bezesporu patří právě Punta Cana, které se nachází na východním pobřeží Hispanioly. V místech, kde se mísí rozbouřený Atlantik s poklidným Karibským mořem, na turisty čeká na šedesát kilometrů bělostných pláží, ale také pestrý noční život a samozřejmě luxusní hotelové rezorty. Punta Cana si zamiluje každý, kdo touží po nekonečném slunění na nejkrásnějších dominikánských plážích v prostředí hájů kokosových palem, tyrkysové vody a blankytně modré oblohy. Hledáte-li ráj na zemi, dost možná ho najdete právě v Punta Cana.

Gran Canaria – plážemi to teprve začíná

Gran Canaria, jeden z nejnavštěvovanějších ostrovů souostroví Kanárských ostrovů, jsme si nevybrali náhodou. Bělostné pláže a křišťálovou vodu totiž jakoby někdo vytrhl z karibského koloritu. Kromě lenošení u pláže nebo hotelového bazénu však nabízí i spoustu dalších atraktivních míst – horské městečko Teror s koloniálním kostelem Nuestra Seňora del Pino nebo jižně položený přístav Puerto de Mogan, který nápadně připomíná italské Benátky. Za pozornost stojí i okolí majáku Maspalomas, které tvoří písečné duny. Kanárské ostrovy last minute je zkrátka exotika se vším všudy, ale za mnohem nižší cenu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *